Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Bytový dům Olomouc

Nabízíme k přímému prodeji bytový dům s komerčním prostorem v historickém centru Olomouce.

Popis nemovitosti

Nabízíme k přímému prodeji bytový dům s komerčním prostorem v historickém centru Olomouce. Dům stojí na ulici Opletalova v těsné blízkosti kostela svatého Mořice. Dům je momentálně plně pronajímán. Ve spodní části se nachází úspěšná Chlebíčkárna a v dalších dvou podlažích se nachází šest bytových jednotek a to 2x 1+1 a 4x 1kk. V posledním podlaží je prostorné, zatím nevyužité podkroví, které se nabízí k vytvoření další bytové jednotky. Ve sklepních prostorech je umístěný plynový kotel, který se stará o vytápění domu a plynový průtokový ohřívač na teplou vodu. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě - plyn, elektřinu, veřejný vodovod, kanalizaci a veškerá občanská vybavenost je samozřejmě v dosahu. Průkaz energetické náročnosti je ve výrobě, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro jakékoli informace, nebo prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

3D scan

Michal Vošahlík

Realitní makléř je znalec, který je schopen na základě svých zkušeností reálně stanovit aktuální cenu nemovitosti a predikovat její vývoj, musí ovládat umění komunikace a dokázat sjednocovat rozdíné názory. Makléř je autoritou, která nejen, že určuje aktuální hodnotu nemovitosti, ale měl by být obeznámen s jejím právním a fyzickým stavem. Musí se orientovat i v jiných oblastech, které s jeho oborem úzce souvisí - právo, stavební právo a územní plánování, občanské a obchodní právo, právní normy související s katastrem nemovitostí, stavební minimum, daně – daňové a účetní předpisy, hypotéky – bankovnictví, orientace v pozemním stavitelství- základní terminologie.

V realitách jsem od roku 2011. Místem mého podnikání byla rodná Plzeň, kde jsem zrealizoval bezmála 50 prodejů nemovitostí a kam ještě stále za obchody občas jezdím. V roce 2015 jsem se přestěhoval do Ostravy za mou ženou. Ostrava se mi již dostala pod kůži a podnikám zde nadále v realitách.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na co nejvyšší úrovni. Lítám s Dronem, točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

 

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Dbám na své dobré jméno a pověst. Za mne pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.

 


Michal Vošahlík

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF