Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 73m² s vlastní zahrádkou, Praha Chrášťany

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví 73 m2, který se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového domu v Chrášťanech, Praha západ. K bytové jednotce náleží čistá a prostorná sklepní místnost 24 m2, která byla využívaná jako osobní fitko. K bytu dále náleží i plně využitelná zahrádka 115 m2. Byt je po kompletní rekonstrukci - nově všechny inženýrské sítě, vinylové podlahy, kuchyňská linka vč. vestavěných spotřebičů (myčka, plynový sporák, el. trouba, digestoř), interiérové dveře, v koupelně vana, využitelná jako sprchový kout, umyvadlo s pod umyvadlovou skříňkou. V ložnici je zabudovaná vestavěná šoupací skříň. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Vzdálenost autem na metro Zličín je 5 minut, busem je to pak 10 minut. Fond oprav činní 2.500,- Kč. Pro více informací, nebo prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

3D scan

Michal Vošahlík

Realitní makléř je znalec, který je schopen na základě svých zkušeností reálně stanovit aktuální cenu nemovitosti a predikovat její vývoj, musí ovládat umění komunikace a dokázat sjednocovat rozdíné názory. Makléř je autoritou, která nejen, že určuje aktuální hodnotu nemovitosti, ale měl by být obeznámen s jejím právním a fyzickým stavem. Musí se orientovat i v jiných oblastech, které s jeho oborem úzce souvisí - právo, stavební právo a územní plánování, občanské a obchodní právo, právní normy související s katastrem nemovitostí, stavební minimum, daně – daňové a účetní předpisy, hypotéky – bankovnictví, orientace v pozemním stavitelství- základní terminologie.

V realitách jsem od roku 2011. Místem mého podnikání byla rodná Plzeň, kde jsem zrealizoval bezmála 50 prodejů nemovitostí a kam ještě stále za obchody občas jezdím. V roce 2015 jsem se přestěhoval do Ostravy za mou ženou. Ostrava se mi již dostala pod kůži a podnikám zde nadále v realitách.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na co nejvyšší úrovni. Lítám s Dronem, točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

 

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Dbám na své dobré jméno a pověst. Za mne pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.

 


Michal Vošahlík

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF