Platnost účtu byla ukončena, web bude trvale smazán za:

Pokud chcete platnost účtu obnovit, napište nám na podpora@chytry-web-maklere.cz
Pane Vošahlíku, moc Vám děkuji za Vaši pomoc, rady, čas, který jste mi věnoval při koupi mého prvního bytu ? Jelikož tyto "věci" člověk nekupuje běžně a často (tedy alespoň většina z nás), moc si vážím Vaši ochoty tady pro mne být v podstatě celý týden, nedělalo Vám problém sejít se v neděli, trpělivě odpovídat na mé dotazy a být nápomocen při všech těch administrativních věcí kolem. Byla jsem příjemně překvapená rychlostí prodeje a vše jste doprovázel s lehkostí a s úsměvem na tváři. Ještě jednou Vám moc děkuji, budu Vám určitě vděčná po celou dobu, co byt budu mít ? Přeji Vám nadále dostatek příležitostí k dalším prodejům, další spokojené klienty a také Vám přeji jen hezké věci v soukromém životě!
Vážený pane Vošahlíku! Dovolte mi Vám ještě jednou poděkovala za Vaše zprostředkování prodeje domu v Lažánkách. Vážím si Vašeho profesionálního přístupu, přátelského jednání a schopnosti vždy najít řešení problému. Přeji Vám v novém roce hlavně pevné zdraví, spokojenost a úspěchy v osobním a pracovním životě. Zároveň Vám posílám něco z mojí tvorby na památku. S pozdravem Alena Pavlová
Pan Vošahlík nám zprostředkovával koupi pozemku v Ostravě. Od počátku s ním byla velmi dobrá a rychlá komunikace. Na schůzky chodil včas a byl nám k dispozici kdykoliv pro zodpovězení dotazů (i o víkendu). Spolupráci s makléřem panem Vošahlíkem s manželem vřele doporučujeme.
Na pana Vošahlíka jsem dostal kontakt přes mého známého, který prodával dům. Řekl mi, že je vstřícný, ochotný, spolehlivý. Za mě naplnil očekávaní. Prodáno. Je to obchodník s velkým srdcem, který Vám pomůže jak nejlépe dokáže.
Potřebovala jsem prodat byt a díky profesionálnímu přístupu pana Vošahlíka to proběhlo v podstatě během několika dní. Profesionální fotky, rychlá inzerce a vstřícnost. Byla jsem velmi spokojená.
Pan Vošahlík nám poskytl kompletní servis od zprostředkování výběru pozemku z několika stavebních parcel, přes výběr typu novostavby, asistence u právníka při podpisu smlouvy se stavební firmou až téměř k položení základní cihly. Rychlá a bezproblémová komunikace. Trpělivý přistup, pomoc při zprostředkování hypotéky a vše naprosto perfektní a profesionální.
Profesionální, ale zároveň osobní a lidský přístup. Rychlý a efektivní prodej našeho bytu, odborná pomoc, veškerý servis (např.právní servis) zajištěn bez problému a na vysoké úrovni. Prohlídky i o víkendech, k naší maximální spokojenosti - potřebovali jsme byt prodat co nejdříve. Doporučujeme. Edita Pelikánová, Ostrava.
Pane Vošahlíku, ráda bych Vám poděkovala za prodej mého domku. Ze začátku se vše zdálo příliš komplikované, ale vždy jste našel pružné řešení a nakonec vše dobře dopadlo. Děkuji D.Pospíšilová

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení