Vážený pane Vošahlíku! Dovolte mi Vám ještě jednou poděkovala za Vaše zprostředkování prodeje domu v Lažánkách. Vážím si Vašeho profesionálního přístupu, přátelského jednání a schopnosti vždy najít řešení problému. Přeji Vám v novém roce hlavně pevné zdraví, spokojenost a úspěchy v osobním a pracovním životě. Zároveň Vám posílám něco z mojí tvorby na památku. S pozdravem Alena Pavlová
Pan Vošahlík nám zprostředkovával koupi pozemku v Ostravě. Od počátku s ním byla velmi dobrá a rychlá komunikace. Na schůzky chodil včas a byl nám k dispozici kdykoliv pro zodpovězení dotazů (i o víkendu). Spolupráci s makléřem panem Vošahlíkem s manželem vřele doporučujeme.
Na pana Vošahlíka jsem dostal kontakt přes mého známého, který prodával dům. Řekl mi, že je vstřícný, ochotný, spolehlivý. Za mě naplnil očekávaní. Prodáno. Je to obchodník s velkým srdcem, který Vám pomůže jak nejlépe dokáže.
Potřebovala jsem prodat byt a díky profesionálnímu přístupu pana Vošahlíka to proběhlo v podstatě během několika dní. Profesionální fotky, rychlá inzerce a vstřícnost. Byla jsem velmi spokojená.
Pan Vošahlík nám poskytl kompletní servis od zprostředkování výběru pozemku z několika stavebních parcel, přes výběr typu novostavby, asistence u právníka při podpisu smlouvy se stavební firmou až téměř k položení základní cihly. Rychlá a bezproblémová komunikace. Trpělivý přistup, pomoc při zprostředkování hypotéky a vše naprosto perfektní a profesionální.
Profesionální, ale zároveň osobní a lidský přístup. Rychlý a efektivní prodej našeho bytu, odborná pomoc, veškerý servis (např.právní servis) zajištěn bez problému a na vysoké úrovni. Prohlídky i o víkendech, k naší maximální spokojenosti - potřebovali jsme byt prodat co nejdříve. Doporučujeme. Edita Pelikánová, Ostrava.
Pane Vošahlíku, ráda bych Vám poděkovala za prodej mého domku. Ze začátku se vše zdálo příliš komplikované, ale vždy jste našel pružné řešení a nakonec vše dobře dopadlo. Děkuji D.Pospíšilová